Narodil jsem se roku 1989, jsem mladý český ilustrátor, malíř a grafik žijící v Jindřichově Hradci. Věnuji se jak tradičním technikám, tak i digitální malbě. Moje tvorba by se dala rozdělit na 3 tematické celky.

       Prvním oddílem jsou obrazy z mého působiště. Snažím se zde zachytit nevšední zákoutí a při mém osobitém rukopise vzniká zajímavý soubor obrazů. Dále se zabývám ilustrační tvorbou klasických sci-fi námětů. V poslední době převážně postapokalyptickými náměty. Na toto téma připravuji sbírku ilustrovaných povídek "Tak osamělý den".

       Posledním rozsáhlým tématem, kterým se zabývám, je historická malba
a to hlavně z let 1939-1945. Tyto obrazy jsou zajímavé hlavně tím, že spolupracuji s mnoha pamětníky a historiky a tím vytvářím jedinečná díla postavená na skutečných událostech. V roce 2014 jsem se svým otcem vydal ilustrovanou knihu "Cíl pro dnešní den" a v září 2015 knihu „Na křídlech za lva“ věnovanou čs. pilotům v Bitvě o Británii.

       Jako doplněk se věnuji plakátové tvorbě. Ty připravuji především pro organizaci Stoptime (tvůrce volnočasových aktivit pro mládež). V dnešní době jsou mé plakáty zajímavé zejména tím, že je hlavním motivem obraz.